Janyška K. - Kovář V., Petrovka M. - Flídr F., Ambrož E., Havel V., Netušil T. - Langer Š., Dušek P.

střídali: Bednář D., Doleček T., Richtr J., Sedláček D., Švarc D.

Trenéři:

Ambrož F., Havel V.

Hodnocení (trenér Havel V.):

K prvnímu utkání o Přeborníka Pardubického kraje jsme zajížděli na velmi horkou půdu Hlinska. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání po dlouhé cestě autobusem v bouřlivém prostředí a opravdu tomu tak bylo. V prvních patnácti minutách na nás domácí doslova vlítli jako uragán a ze čtyř vyložených šancí proměnili dvě a ujali se vedení 2:0. Je třeba konstatovat, že těchto nepovedených patnáct minut rozhodlo zápas. Poté jsme se v herním tempu domácím začali vyrovnávat a ke konci prvního poločasu jsme začali mít herní převahu. Bohužel žádné velké šance díky výborné defenzivě domácích nepřicházely. Do druhého poločasu jsme nastoupili tak, jak jsme dohráli poločas první. Domácí jsme začali přehrávat jak po fyzické stránce, tak i v kombinační hře. Celý druhý poločas jsme měli územní převahu, ale z několika vyložených šancí jsme neproměnili žádnou. Naopak domácí v závěru přidali třetí branku a rozhodli o svém vítězství 3:0, což je pro nás díky předvedené hře opravdu krutý výsledek. Poprvé v této sezoně jsme vyšli střelecky naprázdno. Našim hráčům i tak, vyjma prvních patnácti minut a střeleckého půstu není opravdu co vytknout. Tento zápas odmakali a ukázali, že fotbal hrát umí. Pochvala patří také všem fanouškům, kteří nás na tento zápas přijeli podpořit ve velkém počtu, a po celé utkání je bylo slyšet.

Odveta s Hlinskem je v plánu v sobotu 15. června na domácím hřišti. Těšíme se opět na velkou podporu z hlediště. Ještě není nic rozhodnuté. My na hřišti v odvetném a zároveň i posledním mistrovském utkání této úžasné sezony necháme maximum.