Janyška K. - Sedláček D., Kovář V. - Flídr F., Petrovka M., Havel V. - Dušek P., Ambrož E., Langer Š.

střídali: Bednář D., Netušil T., Richtr J., Švarc D.

Trenéři:

Ambrož F., Havel V.

Hodnocení (trenér Havel V.):

V posledním mistrovském utkání této sezony jsme na domácím hřišti přivítali celek Hlinska. Jednalo se o odvetné utkání o Přeborníka Pardubického kraje. Věděli jsme, že nás čeká podobně náročné utkání jako na hřišti soupeře. Navíc jsme museli dohánět manko 0:3 z prvního utkání, proto jsme vsadili na ofenzivnější variantu. V začátku prvního poločasu hra postrádala přesnost z obou stran. Postupem času jsme soupeře začali přehrávat a vytvářet si brankové příležitosti. Skórovat se nám podařilo až ke konci prvního poločasu z rohového kopu. V závěru prvního poločasu jsme měli možnost zvýšit vedení z pokutového kopu, ale bohužel jsme neproměnili. Do přestávky jsme šli ve vedení 1:0. Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal, kde se hra přenášela z jedné strany na druhou. Soupeř z Hlinska brzy vyrovnal ze samostatného úniku a poté se dostal do vedení 1:2. Rvali jsme se minimálně o vyrovnání, ale naráželi jsme na výborně hrající defenzívu soupeře. Výsledek již zůstal nezměněn, a tak jsme soupeři podlehli 1:2. Je třeba podotknout, že jsme narazili na výborného soupeře a odehráli jsme s ním vyrovnaný dvojzápas. Myslím, že rozhodnutí v tomto dvojzápase přišlo na půdě Hlinska v prvních deseti minutách, kde jsme dvakrát inkasovali. Dalším faktem je proměňování šancí, které v takovýchto zápasech musí být efektivnější. Na druhou stranu jsme tento zápas odmakali a nechali na hřišti vše. Naši hráči se nemají za co stydět a zaslouží obrovskou pochvalu za přístup nejen k tomuto utkání, ale i za odvedenou práci v tomto ročníku.

Byla to úžasná sezona, kde naši mladší žáci „A“ vyhráli KP skupinu B, poté podlehli ve finále Hlinsku a tím získali celkově krásné druhé místo z 21 týmů. Mladší žáci „B“ vyhráli OP a také se nám podařilo vyhrát zimní ligu na UMT v Letohradě. Těšíme se na spolupráci v dalším ročníku, kde proběhnou již avizované změny. Bude to pro nás opět výzva, ke které se postavíme čelem a odvedeme maximum. Děkujeme za podporu.