08.06.2024

Sloupnice - Lanškroun 3 - 1 (2 - 0)

Branka: Šilar

Hodnocení utkání:

Závěrečné kolo ročníku 2023/2024 jsme ukončili na hřišti poslední Sloupnice, která se chtěla rozloučit se ctí na domácím hřišti po sestupu do okresního přeboru.

Utkání nenabídlo nějakou pěknou podívanou. Domácí hráli dle svých možností a my jsme toho moc také nepředvedli, dalo by se říci, že jsme vystříleli gólové patrony v minulém utkání.

Co se týká obdržených gólů v naší síti, tak to bylo z kategorie laciných hlavně první 2 z nich. Nejprve podcenil náš brankář roh a míč mu vypadnul, aby ho soupeř vrátil do vápna, kde se domácí hráč trefil hlavou do odkryté brány pod břevno. Při druhém gólu neudržel náš brankář tečovanou střelu za vápnem, kterou vyrazil před sebe a volný domácí útočník neměl problém míč dorazit do sítě. Poté jsme zapnuli a výsledkem byly čisté gólové šance, které jsme trestuhodně zahazovali, takže místo vedení to bylo 2:0 v poločase pro domácí.

Do druhého poločasu jsme přeskupili řady s cílem zkusit s výsledkem ještě něco udělat. Podařilo se nám na záčátku druhé půle snížit na 2:1 po kombinační akci dorostencem T. Šilarem do prázdné brány, což bylo z naší strany ale vše. Přitlačili jsme poté domácí před jejich vápno, ale nedařila se nám kombinace ani zakončení, takže jsme obdrželi ještě gól po brejkové situací na 3:1 pro domácí.

Do konce utkání to bylo z naší strany už jen křeč, takže domácí vyhráli zaslouženě a my čekali na další výsledky pro konečné umístění v tabulce. Díky prohrám týmům pod námi se nám podařilo udržet umístění do top 3, což je pro nás splněný cíl jara.

Celkově hodnotíme sezónu velmi úspěšnou. Na podzim i na jaře jsme získali shodně 21 bodů, což v celkovém součtu 42 bodů nás posunulo na konečné 3. místo a toto parádní umístění se nám dlouho nepovedlo. Budeme se tento výsledek snažit napodobit i v dalším ročníku. Všem hráčům a realizačnímu týmu patří obrovské díky za předvedené výkony a výsledky. Velké díky patří také oddílu a fanouškům za jejich podporu v celém ročníku.

61.

Číslo utkání: 2023530A3B2602. Rozhodčí: Doskočil Radim – Saňák Jan, Jureček Michal. Hřiště: Sloupnice. Diváků: 113.